تعمیر و نگهداری موتورخانه تاسیسات

تعمیر و نگهداری موتورخانه تاسیسات

متاسافنه در کشور ما به موضوع تعمیر و نگهداری اهمیت چندانی داده نمیشود و به همین دلیل آسیب ها و هزینه های ناشی از عدم حفاظت و نگهداری در بخش تاسیسات موتورخانه ها بسیار فراوان تر از هزینه ها شارژ ماهیانه ساختمان می باشد. همچنین به دلیل تحریم ها اقتصادی و کمبود قطعات و قیمتها بالای تجهیزات موتورخانه باعث شده موتورخانه هایی که از یک تعمیرکار خوب برخوردارند از صرفه اقتصادی خوبی در این بخش برخوردار باشند.

میخواهم برای شما قیاس کوچک انجام دهم تا متوجه اهمیت این موضوع مهم شوید، خوب همانطور که میدانید در آب شهری رسوب وجود دارد وقتی داخل یک سمار رسوب تشکیل میشود دو موضوع بوجود می آید:

1- سماور نسبت به گذشته دیرتر آب را می حوشاند.

2- سماور بعد یک مدت سوراخ میشود.

حالا شاید بگویید کاری ندارد رسوب از داخل سماور با مواد خاصی خارج میکنیم!!!!!

بله درسته ولی این راه حل نیست، چون اولا آن مواد اسیدی و دوما خود رسوب اثر خورندگی دارد چه برسد به اسید!!!!!  باید بگم شما با این کار به سماور آسیب می زنید!!!!!!

همین موضوع را در مقیاس بزرگ موتورخانه فرض کنید، یعنی رسوبی که داخل تمام تجهیزات شما وجود دارد یک موتورخانه خوب نباید رسوب داشته باشه!!!!!چون داخلش یک دستگاهی بنام سختیگیر نصب شده و کار آن رسوب زداییه ولی مشکلی که وجود داره این سختیگیر حد اشباع داره و پس یک مدتی اشباع میشه!!!!! حالا اینجاست که اهمیت تعمیر و نگهداری پر رنگ میشه!!!! اینجاست که یک تکنسین موتورخانه سختیگیر باید احیا کنه!!!!! باید بگم اصلا شما نیازی نیست اسید شویی کنید!!! اصلا نیازی نیست دستگاه هاتون خراب بشه و هزینه تعمیرات بدید!!!!!

 

حالا بازم میگم انتخاب با شماست!!!!!!!

 

دوستان مطالب ما را میتوانید استفاده کنید!

 

راستی این را یادم رفت بگم شما میتوانید از خدمات نگهداری رایگان ما استفاده کنید!

خدمات ما به اینصورته یک ماه اول ما به رایگان به شما خدمات میدهیم که هم شما را بشناسید و هم ما موتورخانه شما را و پس از آن در صورت رضایت طرفین میتوانیم باهم باشیم!

یاعلی

 

تعمیر و نگهداری موتورخانه تاسیسات

تعمیر و نگهداری موتورخانه تاسیسات

 

راهای ارتباطی با ما

 

 

لینک دانلود فرم های تعمیر و نگهداری ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه (ضروری)

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر در دیدگاهتان استفاده کنید:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نام (ضروری)
ایمیل (ضروری)

دو × 3 =